GÜMRÜKLEME

Seçkin Gümrük Müşavirliği, hızla büyüyen iş hacmi ve uzman kadrosu ile; Dünya piyasalarında yerini almaya çalışan Türk İthalat, İhracat firmalarına kaliteli hizmet, lojistik destek ve operasyonel servisini sunmaktadır.

Seçkin Gümrük müşavirliği sadece Gümrük rejimlerinin uygulamasını değil aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veren firmadır. Talimatlarınızın hızlı ve etkin şekilde yerine getirilmesi için, tecrübeli ekibi ve bilgi birikimi ile Dış Ticaret mevzuatını siz seçkin müşterilerimize sunmaktadır.

Gümrükler ve Resmi Kurumlar; Şube ve İrtibat Ofislerimiz ile elektronik altyapımız ve online bağlantılarımız üzerinden profesyonel anlamda iletişim halindedir.

Gümrük Müşavirlerimiz, Gümrük Müşavir Yardımcılarımız, bilgili ve tecrübeli operasyon kadromuz, Gümrük Saha Operasyonu Personelimiz, motorize ve araçlarla oluşturulmuş Kurye Departmanımızdaki ekibimiz; Sorunsuz iş takibi ve hızlı iletişim kurarak siz değerli ve “seçkin” müşterilerimizin taleplerini karşılamaya her zaman hazır olduğunu bildirir.